Media o Mai

REPORTAŻ NA STRONIE SADECZANIN.INFO 

Zapraszam do odwiedzenia strony, na której został umieszczony piękny reportaż na temat Mai, który zachęca do zbierania plastikowych nakrętek. Bardzo dziękujemy redakcji Sądeczanin.info  a w szczególności dziękujemy Paniom redaktorkom- Monice Kowalczyk oraz Edycie Zając za tak ogromną pomoc w rozszerzaniu tej akcji. Dzięki zamieszczeniu na portalu większe grono osób będzie mogło dołączyć się do Akcji „NAKRĘTKA” DLA MAI. Jeszcze raz dziękujemy !

http://www.sadeczanin.info/wiadomosci/chcemy-miec-pewnosc-ze-zrobilismy-dla-coreczki-wszystko,31855#.T33BMPA9V1R

12-03-2012r.

Dzięki reportażowi od rana urywają się telefony w sprawie akcji „NAKRĘTKA” dla Mai. Jestem wzruszona tak ogromnym zainteresowaniem i tym, że jest wiele osób, które chcą pomóc właśnie Mai, aby nakrętki były zbierane w konkretnym celu dla mojej Iskiereczki :) Dziękuję wszystkim – to dla nas wielka pomoc.

MAJA W TVP KRAKÓW

Witam wszystkich!

Został nagrany materiał z udziałem TVP Kraków i Kamili Kuzar, która przeprowadziła za mną wywiad na temat Mai i naszej akcji „NAKRĘTKA” dla Mai . Dzięki temu większe grono osób, które będzie mogło nam pomóc w zbieraniu nakrętek, abyśmy mogli zakupić wózek rehabilitacyjny dla mojej córeczki. Możecie w archiwum TVP Kraków zobaczyć nasz „występ” w telewizji…Stres oczywiście był, bo rozmowa przed kamerami to nie jest codzienność, ale widzę, że każda forma pomocy dla Mai jest ważna i uczy nas kolejnych wyzwań.

Dziękujemy wszystkim, którzy po tym reportażu ofiarowują pomoc – a to dopiero początek :)

http://www.tvp.pl/krakow/kronika/wideo/8-iv-2012-godz-2145/6996284

REPORTAŻ W TELEKURIER TVP INFO

Zapraszam do oglądania reportażu- materiał o Mai w  godz 21:12 w linku poniżej:

http://www.tvp.pl/poznan/spoleczenstwo/telekurier/wideo/07052012/7300390

MATERIAŁ W ONET.PL

Sprawa z jednym reportażem nie skończyła się, poszło dalej i nie wiadomo jak daleko zajdzie? Może to dobrze,większość ludzi pozna historię Mai i zacznie zbierać NAKRĘTKI , bo o to w tym wszystkim chodzi.

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/krakow/dramat-dziecka-ma-kilkaset-napadow-w-ciagu-doby,1,5125392,region-wiadomosc.html

TVP KRAKÓW POMAGA W AKCJI ZBIERANIA NAKRĘTEK

Serdecznie podziękowania dla TVP Kraków za wsparcie i pomoc w akcji zbierania plastikowych nakrętek dla Mai! Jesteście wspaniali i Wasza pomoc jest bardzo cenna!

Pozdrawiamy całą ekipę, a szczególnie Pana Bogdana, Kamilę i wszystkich, którzy przyczynili się do tej akcji.

Zapraszam na reportaż od minuty 15:23:

http://www.tvp.pl/krakow/kronika/wideo/27-v-2012-godz-1830/7499609

KORONA – KIELCE POMAGA W AKCJI ZBIERANIA NAKRĘTEK

Jestem niezmiernie wdzięczna Maćkowi Korzymowi za pomysł i zrobienie tego materiału , aby wiele ludzi mogło dowiedzieć się o zbieraniu nakrętek dla Mai przez zespół Korony – Kielce. Maciek jesteś wspaniałym człowiekiem i dziękuję za pomoc! Podziękowania również dla tych, którzy wzięli udział w nagraniu – wielkie DZIĘKUJĘ !!! Jestem wzruszona , bo tak wiele dobrych ludzi poznajemy – i Wy - Koroniarze do nich należycie!!! Będzie Wam to wynagrodzone! Życzę powodzenia każdemu z osobna.

Zapraszam do oglądania:

http://www.youtube.com/watch?v=

WIADOMOŚĆ Z DNIA 12-06-2012r.

Kolejny niesamowity reportaż o Mai: Maciek z całego serca nam pomaga i zaangażował swoich kolegów z klubu KORONY – KIELCE . Zbieranie nakrętek nic nie kosztuje a pomoże mojej kochanej córeczce!!! Jeszcze raz DZIĘKUJĘ za pomoc !!! Warto pomagać!!!

Materiał można zobaczyć na stronie Korony Kielce:

http://www.korona-kielce.pl/news,4489-pomozmy-mai-.html

MATERIAŁ Z DNIA 26-07-2012r.

Kolejna akcja, która będzie miała miejsce 9 sierpnia na rynku w Kielcach będzie polegała na zapełnieniu plastikowymi nakrętkami nowego modelu Opla. Koroniarze są niesamowici i nieustannie pomagają , nie była to jednorazowa pomoc tylko chęć niesienia cały czas pomocy-DZIĘKUJEMY !!!!

http://korona-kielce.pl/news,4599-prezentacja-korony-tuz-tuz.html

 

INFORMACJE NA STRONIE WWW.NASZE.FM – SIERADZ

Z inicjatywy mojego wujka z Sieradza został nagrany materiał, który został nadany na żywo podczas wiadomości w radio. Redakcja zamieściła na stronie informacje, aby czytelnicy mogli mieć dostęp do informacji na temat zbierania nakrętek plastikowych.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy mieli w tym swój udział :)

Zapraszam:

http://www.nasze.fm/index.php?a=news&b=9542

KOLEJNY MATERIAŁ NA PORTALU SĄDECZANIN.INFO z dnia 09-10-2012r.

Kolejny materiał, który został zrealizowany przez Sądecki portal informacycjny, dzięki niemu szersze grono osób poznaje historię Mai. Dziękuję realizatorom za publikację.

 http://www.sadeczanin.info/wiadomosci,5/wstrzasajace-historie-na-blogu-3-letniej-sadeczanki-mai,39138#.UKDnH4csDcj

GAZETA KRAKOWSKA O MAI materiał z dnia 12-10-2012r.

http://majakropiwnicka.eu/wp-content/uploads/2012/10/Gazeta_Krakowska_Tyg._Gazeta_Nowosadecka_12_10_2012.pdf

RADIO „90″FM O NAKRĘTKACH DLA MAI z dnia 29-10-2012r.

http://www.radio90.pl/slask-bond-i-kolorowe-nakretki.html

STRONA POLSKIEJ SPOŁECZNOŚĆI LOUGHBOROUGH z dnia 08-11-2012r.

http://polonialoughborough.com/news.php?readmore=18

Jedna myśl nt. „Media o Mai

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


+ 6 = dziewięć

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>