2 myśli nt. „Śpioch!

 1. Witam serdecznie Pani Kasiu . Zaglądam na stronę Mai prawie codziennie.Cieszę się bardzo ,że jesteście jużw domku i że Maja ma się lepiej . Wiem ,jak takie choroby wykańczają i psychicznie i fizycznie. Nasza Natalka od początku roku bierze już 4 antybiotyk i końnca nie widać :-( .
  Wiemy ,co znaczy zmagać się z chorobą i niepełnosprawnością dziecka. Najważniejsze ,że nasze dzieci mają tak kochających je rodziców.
  Macie Państwo cudowną, prześliczną i taką dzielną córeczkę!!! Gratuluję !
  Strona Mai jest bardzo fajnie prowadzona i chętnie się tu zagląda.
  Serdecznie Państwa pozdrawiamy i życzymy mnóstwo zdrówka , siły i wytrwałości – bo to takim rodzicom jak Państwo, czy my , jest niezbędne , aby cały czas dawać z siebe 100% dla swojego dziecka. Proszę od nas uściskać mocno Maję i powiedzieć Jej , że jest taka rodzina , która trzyma mocno za Nią kciuki w walce z przeciwnościami losu i powierza Ją w modlitwie. Pozdrawiamy serdecznie :-)

  • Witam! Na prawdę jest mi bardzo miło, aż wzruszyłam się czytając, co Pani mi napisała! To bardzo istotne, że jest tak wielu rodziców, ludzi, któzy jednoczą się kiedy ich dziecko jest ciężko chore. To wsaprcie jest ogromnie ważne i to, że tyle osób tu zagląda to jest budujące i daje siłę ! My również życzymy zdrowia , siły i dużo miłości. Maja wyściskana ! Przesyłamy gorące pozdrowienia i uściski dla Was!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


8 − siedem =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>