Nakrętki dla Lenki

Kochani moi czytelnicy bloga ze Skawiny , okolic i z terenu całej Polski pragnę poinformować Was, że kolejna dziewczynka potrzebuje pomocy w rozkręceniu akcji „NAKRĘTKA DLA LENKI”. Lenka to dziewczynka, która urodziła się tego samego dnia i roku , co moja śp. Majusia  (27-10-2009r.). Nawet godzina narodzenia była bardzo podobna. Poznaliśmy się na oddziale IT Noworodków w Prokocimiu. Lenka dzielnie walczy ze swoją także nierozpoznaną chorobą a jej rodzice postanowili zarazić się ode mnie pomocą dla swojej córeczki i rozpoczęli akcję zbiórki nakrętek na terenie Skawiny.

Oto list mamy Lenki:

„    Zwracamy się do  Wszystkich znajomych i nie tylko ;) z prośbą  o wkręcenie do nowej akcji ” Nakrętki dla Lenki „.

 Jak  wiadomo od 4 lat walczymy o zdrowie i życie  Leny. Wymaga to nie tylko poświęcenia i determinacji ale też dużych nakładów finansowych . Od urodzenia ponosimy koszty leczenia, rehabilitacji , płatnych konsultacji itp.  a nasze możliwości finansowe  są jednak ograniczone zwłaszcza, że tylko jedno z rodziców pracuje . Jakoś trudno nam wysyłać  apele do sponsorów o pomoc finansową jak to robi większość , wolimy inne sposoby, dlatego organizujemy Zakręconą Akcję.Jeśli chcesz i możesz nam pomóc będziemy wdzięczni.
Was to nic nie kosztuje , a nam a przede wszystkim Lenie  w dużym stopniu ułatwi życie.
Akcja też bardzo aktualna  w dobie segregacji odpadów ;)

Możemy udostępnić plakaty do akcji  jeśli tylko macie gdzie je umieścić  (mile widziane zakłady pracy , szkoły , uczelnie, lokale gastronomiczne itp.)”

Dorota Seniuk-Korneluk, tel. 605963620

 palkat_dla_lenki

4 myśli nt. „Nakrętki dla Lenki

  1. Dziękujemy za promowanie ” Zakręconej Akcji” – nie wiem czy zdajesz sobie sprawę ale jesteś jakby jej Matką Chrzestną , to od Was- Ciebie i Mai się zaczęło – kontynuujemy tylko Wasze dzieło ;)
    Zrobiło nam się głupio że zbierasz nadal nakrętki i przekazujesz na subkonta chorych dzieci w tym także Leny – postanowiliśmy sami bardziej się zaangażować i już są pierwsze efekty w postaci zapełniających się worków, balkonu itd.
    Jako Patron Honorowy „Zakręconej Akcji” będziesz informowana na bieżąco o jej przebiegu ;)
    Dziękujemy raz jeszcze , pozdrawiamy Ciebie i wszystkich życzliwych Którzy już przyłączyli się do akcji i tych Którzy mają to dopiero w planach ;)

    • Dorota, ja Matką Chrzestną? Wow ! Dziękuję za takie uznanie :) Ja też mam swoje źródło , z którego zaczerpnęłam tą akcję – tą osobą jest Aldona, mama Dominika (http://www.dominikstochaj.pl/ ) – to tutaj wszystko zaczęło się . Myślę, że to dobry początek czegoś co nabierze tempa i zobaczycie jak nakrętki opanują Wasze balkony, piwnice i miejsce docelowego składowania nakrętek na rehabilitację Leny. Na pewno dużo osó zaangazuje się tą pomoc. Powodzenia Wam życzę i trzymam kciuki :)

  2. Chełm, Lublin i okolice tez juz zbieraja :) dzieki Ci, Kasia, ze o nas piszesz i ze nakręcasz temat :) pozdrawiam Cie serdecznie i DZIEKUJE wszystkim, ktorzy nawet w niewielkim stopniu dołączą sie do lenkowej akcji :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


3 × siedem =

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>