1% podatku

…Boże Miłosierny oddajemy Ci naszą Majunię, miej ją w swej opiece, bo Ty Panie jesteś doskonały i potrafisz wszystko! Błogosław naszej Córeczce Mai, Ty Panie uzdrawiaj, Ty przytulaj, Ty się troszcz, bo Ty Panie jesteś miłością !  Ty Panie dałeś nam Maję, abyśmy ją Kochali  i opiekowali się nią najlepiej na świecie, bo mamy wykonywać Twoją pracę-opiekę nad naszym Serduszkiem. Tobie Ojcze Miłosierdzia ufamy i ofiarowujemy  naszą malutką Maję…

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie 1 % podatku na rzecz Mai, która jest  podopieczną FUNDACJI DZIECIOM „ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ” . Chcielibyśmy wiedzieć, że zrobiliśmy dla naszej Córeczki wszystko, ale sami nie jesteśmy w stanie tego dokonać.

Maja potrzebuje naszej i Państwa pomocy, za którą będziemy bardzo wdzięczni i będziemy polecać Państwa w modlitwach. Dzięki przekazaniu 1 % podatku będziemy mogli nadal finansować dla  Mai rehabilitację, zakupić potrzebny sprzęt medyczny, akcesoria jednorazowego użytku, rurki tracheostomijne oraz wszystko czego Maja potrzebuje do tego,aby żyć z nami!

Dziękujemy za pomoc w roku poprzednim za przekazanie 1 % podatku właśnie dla Mai – jesteście Kochani i bardzo pomagacie !
Liczymy na Was w kolejnym roku podatkowym :)

TO NIC NIE KOSZTUJE A TAK WIELE ZNACZY!!!

Fundacja jest Organizacją Pożytku Publicznego (OPP). Można za jej pośrednictwem przekazać 1% podatku dla Mai. Wystarczy w rozliczeniu podatkowym wpisać:

KRS:  0000037904,  a w polu „Informacje uzupełniające” :

11412 KROPIWNICKA MAJA

Szanowni Darczyńcy prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pozycji „Wyrażam zgodę”, aby Fundacja mogła otrzymać informację Kto w tym roku „zdążył z pomocą” dla Mai.

UWAGA !Prosimy pamiętać o kolejności wpisywania danych , ponieważ pozwoli to Fundacji na dokładne i szybkie zaksięgowanie wpłat (nr członkowski 11412, nazwisko KROPIWNICKA, imię MAJA).

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDY 1 % PODATKU PRZEKAZANY DLA NASZEJ MAI !

6 myśli nt. „1% podatku

  1. Jedno z najpiekniejszych zdjec Majci – ocxzywiscie ktore widziałam – młłłłła młłłła , oczywiscie że pomożemy Pączusiowi <3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


7 + = piętnaście

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>